Zaman ve Mekan Bağımsız Projeler 

Kurguladığınız Layout ve senaryoları Virtual Reality (VR) deneyimi ile birleştirin. Bu sayede 3 boyutlu simülasyonunuzda kullanıcıların VR ortamıyla etkileşime girmesine olanak tanıyan bir akış bağlantısı oluşturun.

İşbirliği

Uzmanlarınız ve saha çalışanlarınız yan yana gelmek zorunda kalmadan birlikte çalışabilirler. Bu şekilde dijitalleştirilmiş içeriğin sınıflandırılması, bakım prosedürlerinin kapsamlı yönetimi ve iş planı organizasyonunuzu kolayca aktarılmış olur.

Zamandan Tasarruf

AR teknolojisini kullanan şirketler seyahat için zaman ve para harcamaz. Seyahat etmek yerine, uzaktan bağlantı yoluyla meslektaşlarına kolayca ulaşır ve yardım ederler. Gerçek zamanlı veri erişimi, video konferans yoluyla işbirliği seçenekleri ile zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Etkin Artırılmış Gerçeklik Platformu

Sanal ve artırılmış gerçeklik platformlarımız, net iletişim sağlamak için etkili araçlar ile donatılmıştır. Kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik kişiselleştirilmiş Sanal veya Artırılmış Gerçeklik uygulamaları, 3D data ve PDF veya görüntü paylaşımı gibi dosya paylaşım özelliği etkili iletişime olanak tanır.