Delfoi ile Robotlarınızı Kolayca Programlayın

Delfoi Robotics ürün yelpazesi, neredeyse tüm endüstriyel robotik uygulamalarında birçok farklı alan için yazılım içerir ve yirmi yılı aşkın bir süredir mesleki deneyim ile geliştirilen yazılım uzmanlığı sayesinde her şirketin ihtiyaçlarını karşılayacak lider çözümleri garanti eder.

Detaylı Bilgi

Delfoi CUT

Delfoi CUT robotların farklı 3D kesme süreçlerinde çevrim dışı olarak programlanması için tasarlanmış bir yazılımdır. Program nesnenin 3D form eğrilerini kullanarak, alet yollarını örneğin, zımparalanacak ürünün dış hatları boyunca otomatik olarak oluşturur.

Delfoi ARC

Delfoi ARC 4.0 parametrik ve özellik tabanlı çevrim dışı bir programlama yazılımıdır. 3D CAD modeli özelliklerini verimli bir şekilde kullanarak yazılımın temel ve iç WPS (Kaynak Prosedürü Özellikleri) haline gelir. Program oluşturma hızlı ve hatasızdır.

Delfoi PAINT

Delfoi PAINT, boyama ve kaplama uygulamalarının robotlar kullanılarak programlanması için tasarlanmış bir yazılımdır. Yazılım tamamlanan boyama sürecinin çok yönlü ve basit bir şekilde simüle edilmesinde kullanılabilir.